Leden:

Floor Willemse

Voorzitter

Floor@erfgoed40-45.nl

 

Floor is verantwoordelijk voor publieke relaties en de organisatie van evenementen.

 

 

Raimondo Bogaars

Secretaris / Voorzitter VWCAP

Raimondo@erfgoed40-45.nl

 

Raimondo is een medeoprichter van de stichting. He is gespecialiseerd in het onderzoeken van WO2 gerelateerde onderwerpen. Zijn grootste interesse ligt bij alles wat te maken heeft met oorlogsslachtoffers in de regio en de militaire begraafplaats Valkenswaard.

Bas Hendriks

Penningmeester

Bas@erfgoed40-45.nl

 

Naast het zijn van penningmeester, helpt Bas bij het organiseren en uitvoeren van evenementen.

Bjorn Bogaars

Evenementen

Bjorn@erfgoed40-45.nl

 

Bjorn is de helpende hand tijdens evenementen. Door middel van film en fotografie draagt hij bij aan de verslaglegging van verschillende evenementen.

Arno SmitsArno@erfgoed40-45.nl

Werkgroep VWCAP

Arno@erfgoed40-45.nl

 

Arno helpt bij de organisatie en uitvoering van evenementen. Hij heeft een grote interesse in fotografie.

Marcel Boven

Werkgroep VWCAP

Marcel@erfgoed40-45.nl

 

Marcel onderzoekt diverse oorlogsslachtoffers en heeft een grote interesse in militaire begraafplaatsen, en alles omtrent de slag om Arnhem.

Home - Leden - Projecten - Adoptie - Militaire begraafplaats Valkenswaard - Evenementen